تلفن تماس : 2-95013131 031

انتخاب شد:

پک مکاکیدز

پک مکاکیدز

پک آموزشی مکاکیدز آموزش مبانی مکانیکی و سازه ای را شامل می شود . مکا کیدز مناسب سنین 4 تا 8 سال می باشد . این بسته آموزشی قابلیت ساخت 40 نوع سازه مختلف از قبیل هلی کوپتر ، کامیون ، آسیاب بادی و … را دارد. یادگیری قوانین پیچ و مهره ، اهرم ، مهار سازی ، دید سه بعدی و… از اهداف آموزشی مکاکیدز می باشد.

توضیحات

پک آموزشی مکاکیدز آموزش مبانی مکانیکی و سازه ای را شامل می شود. مکاکیدز مناسب سنین 4 تا 8 سال می باشد. این بسته آموزشی قابلیت ساخت 40 نوع سازه مختلف از قبیل هلی کوپتر، کامیون، آسیاب بادی و … را دارد. یادگیری قوانین پیچ و مهره، اهرم، مهار سازی، دید سه بعدی و … از اهداف آموزشی مکاکیدز می باشد.
جعبه ي آموزشي مکاکیدز مجموعه اي جذاب و هيجان آفرين براي دانش آموزان گرامي ميباشد. اين مجموعه با ساخت سازه هاي مختلف اين امكان را به سازنده ميدهد كه قوه ي تخيل و خلاقيت خود را به كار گرفته تا آنچه را كه درذهن به عنوان يك الگو دارد، اجرا كند. علاوه بر اينها با داشتن بردهاي الكترونيكي و سنسورهاي مختلف مانند سنسورهاي حساس به نور و تماسي، توانايي بسيار بالايي در دريافت اطلاعات محيطي از پيرامون خود و نشان دادن عكس العمل مناسب نسبت به آنها را به نمايش بگذارد.
ساخت سازههاي متحرك و حجم دار كه ساخته ي دست خود دانش آموز است، كمك مي كند تا فعاليتهاي مختلفي از بدن (از جمله هماهنگي حركات دست و چشم) را به كار گرفته و در جهت تقويت آنها گامي مؤثر باشد كه اين خود يكي از بهترين تمرين ها جهت افزايش مهارتهاي فردي دانش آموزان است كه دغدغه ي بسياري از والدين را در اين رابطه حل خواهد كرد.

وسایل موجود در پک مکاکیدز

نمونه سازه های قابل ساخت با پک

 

 

 

 

 

 

 

سازه های قابل ساخت رباتیک

  1. هلیکوپتر
  2. هواپیما
  3. کایت
  4. ماشین
  5. کایت
  6. ماشین آتش نشانی …
نكات ايمني
  1. قطعات مكانيكي والكترونيكي موجود در اين مجموعه شكننده و آسيب پذيرند؛ لذا ضمن استفاده از آنان برحسب اصول ساخت، آنها را باز و بسته كنيدتا از شكستن قطعات جلوگيري شود.
  2. از به دهان بردن و پرتاب كردن قطعات به سمت ديگران خودداري كنيد.
  3. در هنگام كار با قطعات، مراقب استفاده از وسايل نوك تيز مانند پيچ گوشتي و غيره باشيد.
  4. بعضي از قطعات موجود در اين مجموعه مثل پيچ و مهرهها بسيار ريز و خطرناك اند، لذا استفاده و در دسترس بودن براي كودكان زير 5 سال توصيه نميگردد.

توضیحات تکمیلی

رده سنی

4 تا 8 سال

تعداد سازه

40 سازه

جنس

پلاستیک فشرده درجه 1

پردازشگر

ندارد

کنترل دستی

ندارد

کنترل بیسیم

ندارد

درجه مهارت

ابتدایی

تعداد موتور

بدون موتور

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پک مکاکیدز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن منو
×